“Nuk përjashtohet përfitimi i familjarëve të politikanëve”, investigimi mbi amnistinë fiskale: Do të zbatohet nga një grup i vogël…
90 mijë euro për “kokat” e tyre/ Hamdi Skuqi zbardh atentatin e dështuar ndaj Dumanit dhe vëllait të tij në 2020-tën
Merrni masat! Bota rrezikohet nga “Sëmundja X”, virusi krahasohet me “Vdekjen e Zezë” që vrau 75 milionë njerëz
Si u vodhën miliona euro tokë në Dhërmi përmes zyrave shtetërore
“Karteli i naftës në Shqipëri”/ Erion Braçe reagon pas Shoqatës së Hidrokarbureve dhe tregon “disa të vërteta”
Shuhet mbreti i drogës, rivali më i madh i Pablo Escobarit vdes në burg
“Të fus gjuhën dhe…”, “S’dua ku*va”! Dalin SMS-të që pedofili nga Kavaja i çonte të miturës: Kur të putha, ti u nj…!
“Vetëm n’g*jë, 50 mijë lekë kushton”/ Zbulohet një tjetër qendër masazhi në Tiranë që shfrytëzohet për prostitucion! Punonjësja: Jam e martuar, kam dy fëmijë
Ish-Drejtori i AKU bëhet biznesmen, Bledar Skënderi hap karburant dhe ushqimore
Rrëfimi i Oficerit të policisë/ Dosja 339 dhe të tjera të fshehura, të pathënat e mëdha, Kokaina, Heroina, Policia/ një shtet i rrënuar

ME TE LEXUARAT

Kanali ne Youtobe DayNewsAlbania

Currently Playing